• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - NAVA

Od ponad 40 lat NAVA kojarzy swoją nazwę z branża sprzętu AGD. Nasza firma projektuje i oferuje kompletne kolekcje przyborów kuchennych z własnym podpisem.

Oferuje doskonałą funkcjonalność sprzętu kuchennego, NAVA dostarcza rozwiązania, które poprawiają codzienne życie ludzi w kuchni i nie tylko. Jako jedna z najbardziej niezawodnych marek oferujących m.in takie produkty jak patelnie, garnki, przybory kuchenne: noże, łopatki, łyżki i inne; i wiele innych , stworzyliśmy wspaniałą gamę solidnych produktów, które sprawdzą się w każdym domu i firmie. Posiada rewolucyjne rozwiązania poprawiające jakość tworzenia niezwykłych potraw, oraz dające pewność.

Od swojego powstania w 1972 roku do dnia dzisiejszego NAVA rozwija się, kierując się podstawową zasadą ogólnej jakości swoich produktów i usług.

Jest jedną z wiodących greckich firm w zakresie produktów związanych z gotowaniem, pieczeniem,  przygotowywaniem posiłków,  prezentacją potraw , organizacją kuchni , z dużym potencjałem do dalszego rozwoju i obecności na arenie międzynarodowej oraz eksportu w: Europie, krajach byłego Związku Radzieckiego, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Ameryki Środkowej i Południowej.

Dzięki umowom strategicznym, rozwojowi nowych produktów, ale także ciągłym inwestycjom w infrastrukturę i marketing, NAVA utrzymuje wiodącą pozycję na rynku greckim, zdobywając zaufanie nowoczesnych gospodarstw domowych i osób zajmujących się gastronomią, jednocześnie rozwijając się globalnie, konsolidując głównych dystrybutorów i sieci sklepów AGD w ponad 35 krajach.

 

nava